Сайт вчителів інформатики міста Лубен Середа, 26.07.2017, 05:44
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Новини | Реєстрація | Вхід
» Меню сайту

» Календар
«  Липень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

2016 - 2017 навчальний рік

 

Переможці та призери ІІІ (обласного) етапу науково-дослідницьких робіт МАН

І місце:   Стеценко Анна  Вадимівна 10 клас  Лубенська СШ № 6 секція: "Інформаційні системи,бази даних та системи штучного інтелекту" (науковий керівник Золоткова О.М.)

Карпенко Максим Іванович 11 клас Лубенська ЗШ № 2  секція: "Електроніка та приладобудування" (науковий керівник Бормовий В.В)

ІІ місце Безрода Юлія 10 клас секція: "Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем" (науковий керівник Золоткова О.М.)

Результати ІІІ (обласного) етапу олімпіади з інформаційних технологій

 

9 клас  - ІІ місце Федоровський Олександр Сергійович (СШ№6 учитель Золоткова О.М.).

10 клас - ІІІ місце Стеценко Анна (СШ№6, учитель Золоткова О.М.), Чурса Олександр (ЗШ№8, учитель Педоряка О.І.), 

11 клас -  ІІІ місце - Піотковський Ігор (ЗШ№2, учитель Бормовий В.В.) 

Вітаємо призерів та їх наставників!

Результати ІІ (міського) етапу олімпіади з інформатики

10 клас - ІІ місце Чурса Олександр Володимирович (ЗШ № 8, учитель Педоряка О.І.), ІІІ місце Пастушенко Павло Іванович (ЗШ № 4, учитель Ященко Т.Л.).

11 клас - І місце Піонтковський Ігор Ігорович (ЗШ № 2, учитель Бормовий В.В.), ІІ місце Скляров Андрій Олександрович (ЗШ № 2, учитель Бормовий В.В.), ІІІ місце Соловйов Богдан В'ячеславович, Шабаль Віктор Олександрович  (ЗШ № 4, учитель Ященко Т.Л.)

Протокол олімпіади

Завдання олімпіади

Результати ІІ (міського) етапу олімпіади з інформаційних технологій

9 клас  - І місце Федоровський Олександр Сергійович (СШ№6 учитель Золоткова О.М.), ІІ місце - Козюпа Тарас, Паштала Станіслав (ЗШ №1, учитель Кириченко В.М., Штепа В.О.), ІІІ місце - Олійник Марія, Жадовець Олександр (СШ№6, учитель Золоткова О.М.), Халтурін Артем (ЗШ №1, учитель Кириченко В.М.)

10 клас - І місце Стеценко Анна (СШ№6, учитель Золоткова О.М.), ІІ місце - Плескачова Єлизавета (ЗШ№1, учитель Булах Т.П.), Чурса Олександр (ЗШ№8, учитель Педоряка О.І.), ІІІ місце - Снісаренко Іван(ЗШ№4, учитель Ященко Т.Л.), Лук'янченко Ярослав (ЗШ№7, учитель Компанієць В.П.), Безрода Юлія (СШ№6, учитель Золоткова О.М.)

11 клас - І місце - Скляров Андрій (ЗШ№2, учитель Бормовий В.В.), ІІ місце - Піотковський Ігор (ЗШ№2, учитель Бормовий В.В.), ІІІ місце - Карпенко Максим (ЗШ№2, учитель Бормовий В.В.), Шабаль Віктор (ЗШ№4, учитель Ященко Т.Л.). Вітаємо переможців і побажаємо їм успіхів у ІІІ (обласному) етапі олімпіади з ІТ.

Протокол олімпіади

Завдання олімпіади

Розв'язки 

Міський конкурс-захист робіт МАН з інформатики   Вітаємо переможців міського конкурсу-захисту робіт МАН відділення комп'ютерних наук

Сластьоненка І.А. (11 клас ЗОШ №1). секція Internet-технології та WEB дизайн, тема: "Упровадження інформаційних технологій на підприємстві Лубенський держлісгосп", науковий керівник Булах Т.П., Карпенка М.І. (11 клас ЗОШ №2). Секція Приладобудування, тема:"Аналізатор коду Брайля", науковий керівник Бормовий В.В., Безроду Юлію(10 клас СШ№6), секція Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем, тема: "Можливості шифрування та дешифрування інформаційних повідомлень на основі розробленої інформаційної системи", науковий керівник Золоткова О.М., Стеценко Анну (10 клас СШ№6) секція  Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту, тема "Моделювання вхідних параметрів моделей на основі інформаційної системи "Життя"", науковий керівник Золоткова О.М. 

Вітаємо переможців та їх наставників та бажаємо успіхів у обласному етапі конкурсу-захисту робіт МАН.

2015-2016 навчальний рік

Поздоровлення від Дмитренка І.І. та Шості С.П.

Щиро вітаю (лауреатів конкурсу "Вчитель - новатор" 2016 р.): Кривенка Олега, Вище професійне училище №7 м.Кременчука;
Лагуту Світлану, Кременчуцька школа №17 "Вибір" м.Кременчука; Степовик Олену, Березоворудська школа Пирятинського району;
Шашолко Світлану, Піщанська гімназія Кременчуцького району; Ященко Тамару, Лубенська школа №4 м. Лубни,
які визначені лауреатами Дванадцятого Всеукраїнського конкурсу Microsoft «Вчитель – новатор». У конкурсі взяло участь 652 учителя. Лауреатами визначено 89 учителів. Переможцями – 13 осіб. Деталі на сайті https://www.microsoft.com/ukraine/vchytel-novator/ .
З отриманням лауреата! Спасибі за старання! Творчих успіхів ВАМ!

Результати ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (21-22 лютого 2016 р.)

 Вітаємо ученицю 11 класу Лубенської ЗШ №2 Кириченко Ганну  з почесним ІІІ місцем та її наставника Бормового В.В.

 Обласний конкурс-захист робіт МАН з інформатики  Вітаємо ученицю 9 класу СШ №6 Стеценко Анну та її наукового керівника Золоткову О.М.  з перемогою (І місцем) у ІІІ етапі конкурсу-захисту робіт МАН та ученицю 11 класу СШ№6 Томко Марину та її наукового керівника Томка В.Г. з перемогою (І місце) у ІІІ (обласному) етапі та ІІІ місцем у ІV (Всеукраїнському) етапах конкурсу-захисту робіт МАН. (Відділення комп'ютерних наук)

 

ІІ (фінальний) етап І Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з інформаційних технологій відповідно до чинних Положення про Інтернет-олімпіади та Правил проведення Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з інформаційних технологій проводитиметься в очній формі на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка у період з 8 по 12 лютого 2016 року/

Вітаємо фіналіста з Полтавської області: учня Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6 Улітька Владислава.

Результати обласної інтернет-олімпіади з інформатики. 

Вітаємо учнів 11 класу ЗШ №6 Яновського Дмитра та Томко Марину з почесним 3 місцем. 

 

Для підготовки до олімпіад з інформатики можна використати такі сайти  :

         матеріали учнівських олімпіад з інформатики

         центр підтримки інтернет-олімпіад з інформатики

            Сайт міжнародних олімпіад з інформатики

        Веб-ресурс підтримки та проведення шкільних та студентських олімпіад з інформатики

        Розв'язки

        А.В. Алексеев, С.Н. Беляев Підготовка до олімпіади

        Завдання олімпіад з розв'язаннями

        Вивчення програмування. Практика

        Школа програміста

                           Чемпіонат знавців Word

                           Вивчення Access

                          Створення та редагування текстових документів

           Для перегляду різноманітних новин та конкурсів із інформатики натисніть на посилання.

Олімпіада 2015-2016 н.р.

   

Протокол міської олімпіади з інформаційних технологій 2015-2016 н.р.

Ресурс для підготовки до олімпіади з інформатики 2015-2016 н.р.

Протокол міської олімпіади з інформатики 2015-2016 н.р.

     

Результати обласної олімпіади 2014-2015 н.р.


Інформаційні технології: Раківненко Назар 11 клас - ІІІ місце (6 школа)
                                        Чеверда Віталій 11 клас - ІІІ місце (2 школа)

Результати обласної олімпіади 2013-2014 н.р.
Інформаційні технології: Партола Владислав 11 клас - ІІІ місце (1 школа)
                                        Левченко Максим 10 клас - ІІІ місце (1 школа)

                                         Чеверда Віталій 10 клас - ІІІ місце (2 школа)

Обласний етап конкурсу-захисту наукових робіт МАН:  секція інформатика:  

Кривенко Ігор 11 клас - 1 місце (2 школа)

Семенець Марина 11 клас - ІІІ місце ( 4 школа)

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ЇХ ВИКЛАДАЧІВ.















 

» Архів записів

» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Copyright MyCorp © 2017